česká verzeanglická verze

Domovská stránka4Novinky, tipy, zajímavosti

  4EA DOG série - nyní i v grafice        
 

Firma Electronic Assembly rozšiřuje svou velice úspěšnou řadu DOG o první grafické LCD displeje v tomto konstrukčně zajímavém provedení. Spojte displej a podsvícení dohromady a zaletujte do desky plošných spojů. Žádná speciální montáž již není potřeba.

Nová řada grafických displejů DOG začíná s rozlišením 128x64 bodů. Mechanická montáž a kontaktování je realizováno prostřednictvím 26 pinů. Je to snadné a spolehlivé. Propojení je uskutečněno přes sériové rozhaní SPI. Datová přenosová rychlost je až 20MHz.

Displej má velice kompaktní rozměry 55x46mm. Nízkoodběrový grafický řadič je součástí modulu takže spotřeba je pouhých 150uA. Není zapotřebí řídit napětí pro kontrast displeje, tato operace je automatická v celém rozsahu pracovních teplot. Nastavení kontrastu je softwarové. Pracovní teplotní rozsah je -20°C až +70°C.

Firma Electronic Assembly pro tuto řadu displejů nabízí moduly LED podsvícení v barvě bílé, modré, žluto-zelené, oranžové a červené. Bílé podsvícení je vhodné díky své nízké spotřebě 3mA pro všechny bateriové aplikace.

Kombinace různých technologií LCD displeje (pozitivní/negativní, modrý/zelený/černý) a různých druhů podsvícení (bílé, modré, žluté, žluto/zelené, červené) dává výhodu mnoha různých designérských řešení.

 


   další informace - grafické LCD DOG
   
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
         
         
         
         
         
             

Nahoru 5