česká verzeanglická verze

Domovská stránka4Novinky, tipy, zajímavosti

  4Nová CPU deska MSM800SEV firmy Digital-Logic        
 

Základem této výkonné CPU desky ve formátu PC/104 je procesor AMD Geode LX800®, který byl vyvinut speciálně s ohledem pro použití ve vestavných aplikacích a mobilních elektronických přístrojích. Nový procesor pracuje s taktem 500 MHz a jeho výkon je srovnatelný s 800-MHz procesory. Nevyžaduje aktivní chlazení, spotřeba CPU činí pouze 1.6W (CPU) a obsahuje integrovaný 2D grafický čip s analogovým a digitálním výstupem.

Nová deska MSM800SEV představuje ideální poměr cena/výkon a nabízí běžné standardní rozhraní osobního počítače pro PS/2 klávesnici a myš, hard disk, floppy disk a tiskárnu. Dvě sériové rozhraní jsou k dispozici jako RS232C. Další moderní prvky, jako dva USB V2.0 porty, 100/10Base-T Ethernet rozhraní a možnost dalšího rozšíření prostřednictvím sběrnice PC/104-Plus (ISA a PCI), umožňují použití v téměř neomezeném rozsahu aplikací. Navíc má tato deska zvukový čip AC97.

Až dva paralelní monitory mohou být připojeny aby zobrazovaly dva stejné obrazy. Integrovaný video kontroler podporuje rozsah rozlišení od 320x240 do 1600x1200 bodů. Využití flash disku je podpořeno integrovaným konektorem pro CompactFlash typu I/II. Tato procesorová deska je kompatibilní se standardními počítači PC s procesory Pentium a pracuje se všemi běžnými operačními systémy jako jsou Windows XP, QNX, Linux, apod.

Deska MSM800SEV pracuje ve standardním teplotním rozsahu -20°C až +70°C. V případě potřeby je k dispozici také v provedení s rozšířeným teplotním rozsahem -40°C až +85°C.

     
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
         
         
         
         
         
             

Nahoru 5